O firmě

Společnost TOPNET Services s.r.o. je předním regionálním poskytovatelem komplexních internetových služeb, mezi něž patří zejména vysokorychlostní bezdrátové i optické připojení k internetu, hlasové služby (VoIP) a budování virtuálních privátních sítí (VPN). Mezi další námi nabízené služby patří hosting serverů, aplikací a virtuálních serverů, kompletní webhosting a realizace bezpečnostních a kamerových systémů.

TOPNET Services s.r.o. je moderní, dynamicky se rozvíjející firma, která zaujímá přední pozici na trhu s bezdrátovým připojením k internetu v Boskovicích a přilehlém regionu. Společně s dalšími významnými poskytovateli internetových služeb pokrýváme téměř celé území okresu Blansko. Naším hlavním cílem je kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné internetové připojení a maximální spokojenost všech našich klientů.

Historie

Společnost byla založena v prosinci roku 2000 pod názvem Computer Service 2000 s.r.o. Původně byla zaměřena na poskytování komplexních služeb v oblasti hardwaru a softwaru pro malé a střední firmy.

Abychom naplnili všechny potřeby stávajících i nových zákazníků, zejména jejich vzrůstající zájem o internetové připojení, rozšířili jsme nabídku našich služeb o bezdrátové připojení k internetu, které poskytujeme na základě registrace v databázi podnikatelů v elektronických komunikacích Českého telekomunikačního úřadu pod číslem oprávnění 702. Tyto služby byly na počátku provozovány ve volných pásmech 2,4 a 5,4 GHz. V roce 2002 jsme je zpřístupnili i široké veřejnosti, a to pod obchodním názvem TOPNET.

V důsledku zvyšujících se nároků a nízké stability připojení jsme v prosinci roku 2003 spustili naše páteřní sítě do licenčního pásma 3,5GHz a volného pásma 10 GHz. Vyhrazené kmitočtové pásmo 3,5 GHz jsme využívali jako jediní poskytovatelé internetového připojení v našem regionu.

Současnost

V současné době se zaměřujeme na zprovoznění dalších zařízení v licenčních i bezlicenčních pásmech 5GHz, 10GHz, 11GHz-18GHz, 17GHz, 24GHz, 26–32GHz a 70–80GHz.

Pro zkvalitnění služeb zákazníkům jsme ke dnešnímu dni připojili již více než 120 bytových domů optickým kabelem. Díky této technologii jsme koncovému zákazníkovi schopni nabídnout rychlost v řádově desítkách až stovkách megabitů za sekundu. Síť optických tras i nadále rozšiřujeme i mimo Město Boskovice.

Budoucnost

I v budoucnu hodláme neustále zlepšovat své služby, navyšovat rychlost připojení a zvyšovat kvalitu péče o zákazníky. Cílem firmy je i rozšíření nabídky našich služeb, upevňování naší pozice na trhu a další rozvoj.

Reference

Našimi klienty jsou jak domácnosti, tak živnostníci, firmy, korporátní zákazníci, úřady státní správy i společnosti z různých odvětví, jako jsou automobilový průmysl, finanční a bankovní instituce, elektrotechnický průmysl, metalurgie, hotelové a ubytovací služby, stavební průmysl, energetický průmysl, strojírenství, školství, textilní průmysl, státní a vládní instituce, zdravotnictví a další. Ve velkoobchodním sektoru jsou to telekomunikační společnosti, operátoři a podnikatelé, poskytující internet v malých obcích a městech.

Podkategorie

Poptávka

Kontakt

Zajímá Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás na 800 888 300,
na e-mailové adrese infotopnet.cz
nebo vyplňte tento formulář

Máte dotaz

Zákaznická podpora: 800 888 300
infotopnet.cz